O nás

slider slider

Nullam augue

Odio elementum at est ut

Praesent at consequat neque

Etiam sit amet convallis lectus.

Jsme rodinná školka okrasných dřevin, zabývající se pěstováním zejména původních botanických druhů. Dřeviny pěstujeme technologií v sadbovačích BCC s pevnou stěnou a žebry, boční štěrbinou a systémy Air Cell / AirBlock s aktivním naváděním kořenů, u nás někdy zvané jako „pěstování na vzduchovém polštáři“, které zabraňují deformaci kořenů. Rostliny dále pěstujeme v kontejnerech o minimálním objemu 3 litry. Pěstujeme krytokořenné sazenice, rozmnožované převážně generativně. 

Kde se uplatní naše sazenice

Tyto sazenice jsou vhodné zejména pro výsadbu například kolem staveb dopravní infrastruktury, pro plantáže vánočních stromků, pro zahradníky k dopěstování nebo jako materiál pro podnože, stejně tak pro maloodběratele. Využití najdou tam, kde nezáleží na počátečním vzrůstu rostlin, ale na ekonomické výsadbě, funkčním kořenovém systému. Jedná se o sazenice s předpokladem zdravého růstu, dlouhověkosti a odolnosti vůči povětrnostním a klimatickým vlivům.

Co dále nabízíme

Dále můžeme nabídnout kontejnerované rostliny, které mohou být doplňkově označeny podle požadavků, například vaším logem, čárovým kódem, cenou nebo jakýmkoliv jiným zvoleným způsobem.

Jak s námi obchodovat

V případě, že jste velkoodběratel, neváhejte nás oslovit s poptávkou. Pro maloobchod máme k dispozici e-shop www.zahradnictvi-hajek.cz, kde zároveň můžete shlédnout naši aktuální nabídku.

kontaktujte nás

Bobrovnická 24/38

725 28 Ostrava

Česká republika

Tel.: +420 720 186 106

Email: vahamo@vahamo.cz

logo